Курортне
Рус
Укр
Eng
De
E-mail для зв`язку
Версія для друку
Наш дімНовиниПослугиЦіниЗаказКурортнеКримОтзывыФотоальбом

Ми спробуємо створити для Вас незабутній відпочинок в затишній домашній атмосфері нашого дому.

 

Наш дім
Наш дім

Ласкаво просимо до Курортного!

У гостинній атмосфері нашого будинку, Ви завжди будете почувати себе затишно і по - домашньому.

Гостьовий Дім Курортне пропонує 10 комфортабельних номерів, головну увагу в яких приділено м'яким тонам і неповторності. Використання різноманітних текстур і відтінків створює відчуття стилю і гармонії. Номери обладнані TV, WC, кондиціонерами і міні-холодильниками. За Вашим вибором Вам запропонують номер з балконом або терасою, з виглядом на море або величні кримські гори Кара-Дагу.

Гостьовий ДІм розташований в центрі селища Курортне. Вдале розташування дає змогу нашим гостям насолодитися красою кримського Кара-Дагского заповідника швидко і легко дістатися з готелю до дельфінарію.

Курортне - прекрасне селище, що знаходиться в 25 км від Феодосії, розташоване у мальовничій Отузькій долині. У Нижніх Отузах, як звалося раніше сучасне Курортне, жив знаменитий збирач легенд татар кримських генерал Н.А. Маркс. Гори, що оточують селище схожі на стародавній театр, де на арені живуть і люблять, працюють і відпочивають, перебувають у пристрастях і роздумах, блаженно лінуються на пляжі люди, за якими з олімпійським спокоєм спостерігають боги.

Отузську долину оточують одні з найпрекрасніших гір в Криму, обриваються місцями у скелі і падаючими в морські хвилі. Море на узбережжі селища стає теплим дуже рано, в травні, і залишається таким до жовтня. У літні місяці середня температура води наближається до +28 ° С. Метеорологи стверджують, що тут діють правильно виражені бризи, - це означає, що навіть у самий жаркий день привітне сонце Отузької долини пом'якшується ніжною прохолодою вітерцю. Біля підніжжя Карадага в селищі Курортне посеред затишного парку знаходиться знаменита Кара-Дагская біостанція. Вона створена в 1907 р., зараз тут розміщується філія Інституту біології південних морів Національної академії наук України і працює дельфінарій.

Як курортне місце селище Курортне давно себе зарекомендувало з позитивного боку, в даний час віно інтенсивно розвивається, сюди спрямовуються на відпочинок відомі діячі науки, культури, мистецтва і прості люди. Селище полонить своїми добродушністю, зачаруванням, спокоєм і розміреністю життя, тут Ви дійсно зможете розслабитися і забути про свої проблеми, хоча б на деякий час. Дістатися до Курортного можна з Феодосії на автобусі або маршрутному таксі.

Ми будемо раді бачити Вас!

Курортне, ул.Науки, 5Б

тел.: +38095 270 27 92, hotel@kurortnoye.com.ua cсылки   розробка сайту LOGIC-DESIGN